Korekta i ochrona lakieru w Zielonej Górze

Warstwa hydrofobowa Brak smug Wosk Fusso Coat

Naprawimy twój lakier już dziś

Lakier samochodowy tylko na pierwszy rzut oka może wydawać się tak bardzo wytrzymały.

Czasami wystarczy codzienne korzystanie z samochodu i można doprowadzić do tego, że na lakierze powstawać będą zarysowania czy też różnorakie mikrourazy. Chciałbyś coś z tym zrobić, ale nie do końca wiesz jak się za to zabrać? Jeśli nie posiadasz odpowiedniej wiedzy czy narzędzi to nie ryzykuj i po prostu zgłoś się do nas.

Jedną ze świadczonych przez nas usług jest korekta lakieru. Zielona Góra jest miastem, w którym możesz nas znaleźć. Informacje na temat lokalizacji znajdziesz w zakładce "Kontakt". Do każdego przypadku podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, więc możesz mieć pewność, że będziesz zadowolony z efektów naszej ciężkiej pracy.

Korekta lakieru Zielona Góra

Naprawimy Twój lakier już dziś!

Jeśli posiadamy własny samochód to doskonale wiemy jak dużo energii trzeba włożyć, aby nasze auto zawsze wyglądało świetnie. Często jednak samodzielnie nie potrafimy pewnych rzeczy dokonać lub też brakuje nam sprzętu.

Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na naprawdę świetne efekty. Potrafimy doskonale usuwać zarysowania, które powstały na naszym lakierze podczas codziennego korzystania z auta. Możemy Ci zagwarantować, że usuniemy skutecznie nawet 90% zarysowań. 

Do przeprowadzania takiej korekty lakieru wykorzystujemy najczęściej specjalne woski.

Jednym z najbardziej skutecznych wosków, jakie stosujemy jest słynny japoński wosk Fusso Coat, dzięki któremu przeprowadzona zostanie profesjonalna korekta lakieru. Zielona Góra jest miastem, w którym zabiegi z użyciem tego wosku można wykonać tylko u nas!

Ochrona lakieru Zielona Góra - Warstwa hydrofobowa na lakierze

Znasz to zjawisko, gdy po ulewnych deszczach Twój samochód jest cały w smugach? Szczególnie często takie smugi widywane są na autach o czarnym lakierze. Zgłaszając się do nas, zadbamy nie tylko o to, aby lakier wyglądał świetnie, ale również zadbamy o kwestię, jaką jest ochrona lakieru. Zielona Góra i okolice to region skąd mamy najwięcej klientów, ale zasięg naszych działań się poszerza. Przeprowadzając woskowanie Twojego samochodu, sprawimy by na powierzchni lakieru powstała warstwa hydrofobowa. Dzięki niej możliwe jest bardzo szybkie odprowadzanie wody z lakieru. W efekcie nie powstają na nim smugi oraz nie osadzają się zanieczyszczenia nanoszone wraz z opadami.

Zapewniamy, że po odebraniu samochodu od nas będzie on nie do poznania! W razie pytań odnośnie świadczonych przez nas usług zachęcamy do kontaktu.

Zawsze staramy się odpowiadać na wszystkie pytania naszych klientów i rozwiewać wątpliwości.

Masz pytania? Napisz!