Naprawa zderzaków w Zielonej Górze

Nikogo nie powinno dziwić, że zderzak stanowi jeden z elementów, który zostaje najczęściej uszkodzony. W końcu ta część służy do amortyzacji uderzenia podczas wszelkich wypadków czy stłuczek. Zarysowania, pęknięcia, odpadający lakier to naturalne następstwa wydarzeń drogowych. Dzięki temu, że zderzak absorbuje zdecydowaną część siły spowodowanej zderzeniem z przeszkodą, ryzyko powstania uszkodzeń w innych elementach auta zostaje zminimalizowane. Aby mógł dalej pełnić swoją funkcję, po każdej kolizji powinien zostać wymieniony na nowy bądź naprawiony przez profesjonalistów..

Spawanie plastików - Zielona Góra

Wiele osób bardziej skłania się ku naprawie uszkodzonego zderzaka ze względu na fakt, że to mniej kosztowna inwestycja niż wymiana. Jednym ze sposobów przywrócenia mu stanu sprzed zdarzenia jest spawanie plastików. W naszym garażu zrobimy to najlepiej, jak potrafimy, ponieważ zdajemy sobie sprawę z funkcji, jaką pełni ten element. Przed rozpoczęciem prac dokładnie przygotowujemy powierzchnię oraz spoinę do łączenia. Po właściwym dopasowaniu i delikatnym stopieniu krawędzi przychodzi czas na spawanie właściwe. Aby połączenie elementów zostało wykonane jak najlepiej, starannie dobieramy temperaturę, rodzaj drutu spawalniczego, a w trakcie pracy wykorzystujemy całą naszą wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu zderzak nie tylko wygląda dobrze, ale również jego konstrukcja nabiera wytrzymałości, którą utraciła w wyniku zderzenia z przeszkodą.


Zderzaki, które opuszczają nasz garaż, wyglądają jak nowe. Dzięki zastosowaniu spoiwa o takim samym kolorze jak tworzywo sztuczne, z którego został wykonany element, nie widać śladu po naprawie. To sprawia, że możesz cieszyć się efektami na podobnym poziomie, co po wymianie zderzaka, jednak z większą ilością gotówki w kieszeni.
Naprawa zderzaków - Zielona Góra

Zderzak w Twoim aucie został uszkodzony? Pozwól zająć się nim profesjonalistom. Nasi fachowcy kompleksowo zajmą się tą częścią, aby przy kolejnym zdarzeniu drogowym element w pełni ochronił samochód i pasażerów. Zdajemy sobie sprawę, że każda naprawa wpływa na funkcjonalność auta, dlatego wszystkie prace są wykonywane starannie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wystarczy jedna wizyta w warsztacie, żeby pojazd był w pełni sprawny.

 
Jeśli szukasz zespołu profesjonalistów, którzy znają się na swojej pracy, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy. Oddaj w nasze ręce uszkodzony zderzak i przekonaj się, co potrafią fachowcy z M4H Garage z Zielonej Góry.
Masz pytania? Napisz!