Oklejanie aut

Oklejanie Ochrona koloru Zmiana koloru

Oklejanie pojazdów, Zielona Góra - Co można zrobić przy pomocy folii?

Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości folie firm takich jak Teckwrap, 3M, Avery, Hexis dzięki czemu nasze realizacje są estetyczne i trwałe. Najwyższa jakość wykonanej usługi zawsze jest dla nas priorytetem, dlatego wykorzystujemy jedynie dobrej klasy materiały. W ramach oklejania samochodów w Zielonej Górze prowadzimy wiele działań mających na celu widoczną poprawę wyglądu pojazdu klienta. W naszej rozbudowanej ofercie znajdują się:
 • Przyciemnianie szyb
 • Zmiana koloru aut
 • Ochrona lakieru
 • Reklama na samochodzie
 • Zmiana koloru lamp
 • Oklejanie elementów wnętrza

Profesjonalne oklejanie auta - Zielona Góra

Wygląd pojazdu codziennego użytku po pewnym czasie może się znudzić - jest to naturalna kolej rzeczy, której doświadcza bardzo wielu kierowców. Taki stan nie zawsze wiąże się z chęcią całkowitej wymiany na nowy pojazd. Wręcz przeciwnie - często istnieje jedynie potrzeba zmiany charakteru obecnie użytkowanego samochodu. W tym celu warto skorzystać z praktycznej możliwości, jaką jest profesjonalne oklejanie pojazdów. Zielona Góra stanowi miasto, w którym taka usługa jest jak najbardziej dostępna w naszym warsztacie.

Do swojej pracy zawsze podchodzimy z zachowaniem pełnego profesjonalizmu, dbając o jak najlepsze przygotowanie materiałów. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości folie firm takich jak Teckwrap, 3M, Avery, Hexis dzięki czemu nasze realizacje są estetyczne i trwałe. Nasi klienci mogą wybrać interesujący ich kolor, teksturę oraz typ folii spośród kilkuset rodzajów. Zastosowanie oklejenia pozwala nie tylko uniknąć znacznych kosztów związanych z lakierowaniem pojazdu, ale także umożliwia łatwy powrót do pierwotnego koloru i jego ochronę. Cały proces przebiega bez najmniejszej szkody dla oryginalnego lakieru, który po ewentualnym usunięciu folii pozostaje w idealnym stanie.

Auto detailing, oklejanie auta w Zielonej Górze

Folia PPF - oklejanie pojazdów, Zielona Góra

Kolejnym rodzajem folii której aplikacje może zaproponować nasza firma, jest folia zabezpieczająca PPF (Paint protection film) Usługa ta szczególnie polecana jest właścicielom nowych aut, którzy chcą się cieszyć nienagannym stanem lakieru przez długi czas.Oklejanie samochodów w Zielonej Górze może być także skuteczną inwestycją w stan pojazdu, ponieważ wykorzystywane przez nas materiały stanowią doskonałe zabezpieczenie przed wieloma rodzajami uszkodzeń.

Folia PPF oferuję perfekcyjną ochroną elementów twojego pojazdu przed zarysowaniami, uderzeniami kamieni, żwiru, owadami. Zabezpieczenie bezbarwną samo regenerującą się folią, można zastosować:
 • na reflektorach, oraz lusterkach
 • na wnękach pod klamkami
 • na wewnętrznych częściach progów
 • na parapecie bagażnika
 • na masce auta (do wyboru dwa warianty 1/3 maski lub cała maska)
 • na błotnikach i dachu

Czas realizacji 3-5 dni roboczych. Faktura VAT 23%.

Możemy również przygotować samochód przed oklejaniem pod kątem zaprawek lakierniczych etc.

Pracujemy tylko i wyłącznie na markowych foliach!!!

Jesteśmy profesjonalną firmą, która zajmuje się naprawą samochodów, ich renowacją, detailingiem oraz likwidacją wgnieceń bez lakierowania

Galeria oklejanie aut

M4H Garage - oklejanie samochodów w Zielonej Górze na miarę Twoich oczekiwań 

Oferujemy Ci pomoc w ramach: ogólnej mechaniki samochodowej, naprawy głównej i obsługi bieżącej, jak i naprawę oraz wymianę zawieszenia i hamulców, pomp wspomagania, filtrów i olejów, elektrotechnikę, elektronikę, diagnostykę komputerową, programowanie funkcji, montowanie wodoru do silników diesla oraz benzynowych, wypalanie DPF oraz czyszczenie wymiana EGR.

Oprócz tego zajmujemy się również renowacją pojazdów: lakierowaniem i oklejaniem, piaskowaniem, likwidacją szlifów na rantach i frontach, spawaniem, prostowaniem oraz prostowaniem felg stalowych i alufelg, usuwaniem rys z lakieru, polerowaniem lakieru, pełną korektą lakieru oraz renowacją skór.

Zapewniamy także lakierowanie wgnieceń bez używania lakieru metodą PDR. Stosowanie tej metody pozwala nam na zmniejszenie kosztów usługi, ponieważ nie musimy malować, lakierować i montować uszkodzonej części. Zostaje również wykluczona potrzeba ponownego szpachlowania i lakierowania. Metoda PDR pozwala nam na zaoszczędzenie czasu dlatego, że nie musimy czekać na dostawę elementu, który został uszkodzony. Stosując ją, nie ryzykujemy tym, że dopasujemy niewłaściwy kolor, a w wyniku tego spadnie wartość Twojego samochodu.

Wysokiej jakości naprawa aut w Zielonej Górze

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać potrzebom najbardziej wymagających Klientów. Do każdego klienta staramy się podejść indywidualnie, dlatego montujemy części zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów zarówno części zamienne, jak i części oryginalne. Gwarantujemy Ci, że podczas świadczenia naszych usług nie podmieniamy elementów.

Naprawianie samochodów jest dla nas pasją, dlatego do każdego pozostawionego auta w naszym zakładzie, podchodzimy z należytą starannością. Naprawiamy najdokładniej, jak tylko potrafimy. Nie żałujemy sobie koniecznych materiałów. Zależy nam na tym, aby każde auto było naprawione dokładnie i prezentowało się w idealnym stanie na drodze. Chcemy, aby pozostali kierowcy podziwiali jego wygląd.