Przyciemnianie szyb w Zielonej Górze

Do 5% przepuszczalności 20% przepuszczalności 35% przepuszczalności 50% przepuszczalności

Profesjonalne przyciemnianie szyb w atrakcyjnej cenie

10-letnia gwarancja, certyfikat.
Czas wykonania usługi ok 4,5h.

  • Ochrona przed promieniowaniem UV
  • Niższa przepuszczalność światła
  • Większe bezpieczeństwo
  • Ograniczenie ryzyka oślepienia
  • Dyskrecja
  • Łatwość demontażu

Wiele dobrych foli, posiadających atest, ma filtr chroniący osoby w kabinie przed szkodliwym promieniowaniem.

W upalne i słoneczne dni możemy liczyć na niższą temperaturę w samochodzie. Dzięki zastosowaniu przyciemnienia szyb wnętrze auta wolniej się nagrzewa. Specjalne folie tzw. metalizowane odgrywają tutaj szczególną rolę, ponieważ mogą zredukować nagrzewanie wnętrza samochodu od 60% wzwyż.

Przyciemnianie szyb w Zielonej Górze tylko w M4H Garage

Inne korzyści

Przyciemnianie szyb sprawia, że ryzyko oślepienia przez światło słoneczne czy też nadjeżdżający samochód staje się mniejsze.
Zabezpieczenie szyby w razie wypadku.
W przypadku przyciemnienia szyb samochodu za pomocą folii, dodatkowo możemy je wzmocnić i w przypadku kolizji zmniejsza się ryzyko wpadnięcia odłamków szkła do wnętrza kabiny.
Dzięki laminatowi szyby stają się bezpiecznym oszkleniem pojazdu, co powoduje, że dysponują Państwo szybami typu SECURIT.

Zastosowanie przyciemnienia szyb może sprawić, że wnętrze samochodu będzie mniej widoczne dla osób „z ulicy” - trudniej dostrzec pozostawione rzeczy w środku, dzięki czemu zmniejszamy ryzyko włamania, jak i dostęp do wnętrza jest utrudniony przez laminat typu SECURIT (patrz punkt wyżej).

Przyciemniane szyby sprawiają, że wnętrze samochodu jest niewidoczne, dzięki czemu uzyskujemy większą prywatność (przewożone osoby telefon komórkowy).

W przypadku przyciemnienia szyb z zastosowaniem folii z łatwością możemy je zdjąć, gdy nam się to rozwiązanie znudzi.

Galeria przyciemnienie szyb

M4H Garage jedna z najlepszych firm w Zielonej Górze

Na usługę przyciemniania szyb decyduje się coraz więcej klientów, więc jeśli i Ty zastanawiasz się nad upiększeniem swojego samochodu w ten sposób, to nie zastanawiaj się długo. W naszym zakładzie przyciemnimy szyby Twoich czterech kółek bezinwazyjnie, jedną z najlepszych folii dostępnych na rynku. O koszty też nie musisz się martwić, ponieważ cena takiej usługi wykonanej u nas nie jest wygórowana. Nasze doświadczenie w pracy z samochodami i profesjonalni pracownicy pozwalają nam się wyróżnić na tle konkurencyjnych firm z województwa.

Na rynku jesteśmy postrzegani jako jedna z najlepszych firm zajmujących się nie tylko przyciemnianiem szyb w Zielonej Górze, lecz także oklejaniem samochodów, mechaniką samochodową, renowacją felg czy detailingiem. Dlatego, jeśli potrzebujesz zadbać o swoje auto, oddaj je do naszego warsztatu. Masz gwarancję, że zostawiasz samochód w dobrych rękach.

Więcej o ochronie przed UV

Myślisz, że przyciemnianie szyb to tylko fanaberia? My się z Tobą nie zgodzimy. Oczywiście wiadomym są względy estetyczne. Przyciemnione szyby pozwalają wyróżnić się na tle innych samochodów. Do niedawna ciemne szyby w samochodzie kojarzyły się przede wszystkim z małomiasteczkowym tuningiem. Obecnie przodowi producenci samochodów proponują przyciemnianie szyb w samochodach jako jedną z dodatkowych opcji. Dlaczego? Przyciemnione szyby w aucie mają wiele zalet i poprawiają komfort codziennego użytkowania.

Pierwszą z nich jest ochroną przed UV. Przyciemnione szyby działają jak bariera ochronna przed tym promieniowaniem. W ten sposób możesz zredukować nawet 99% promieni słonecznych dostających się do wnętrza Twojego samochodu. Ochroni to przed ich szkodliwym działaniem nie tylko Ciebie, ale także wnętrze pojazdu. Dzięki przyciemnionym szybom w naszym zakładzie w Zielonej Górze już nie musisz się martwić o zniszczoną i odbarwioną od słońca tapicerkę.