Profesjonalne wygłuszanie aut - Zielona Góra

Redukcja szumów i świstów Komfort z jazdy

Masz dosyć hałasu w swoim aucie?

Jeżeli w twoim samochodzie przeszkadza Tobie:

 • głośna praca silników wysokoprężnych
 • hałasujący napęd w autach sportowych
 • szum opon, zwłaszcza podczas jazdy po nawierzchni w złym stanie technicznym
 • hałas generowany przez inne pojazdy na drodze
 • dziwne odgłosy z silnika podczas szybkiej jazdy
 • ruch powietrza oraz opory aerodynamiczne

Dzięki wyciszeniu samochodu otrzymasz:

 • Komfortowa i relaksacyjna jazda po zatłoczonym mieście z możliwością delektowania się ulubioną muzyką
 • Dużo dłuższa podróż bez zmęczenia
 • Twoje dziecko śpi spokojnie nie budzone przez klaksony
 • Miejsce gdzie załatwiasz interesy i swobodnie prowadzisz rozmowy przez zestaw głośno mówiący
 • Oraz to co najważniejsze, środowisko wolne od stresu, oraz azyl spokoju.

Nasza misja jest prosta. Oferujemy satysfakcję z wyższej klasy auta osiąganą przez uzupełnienie jego izolacji akustycznej.

Realizujemy indywidualne, wyszukane lub nietypowe zamówienia.

Wysoki poziom wyciszenia auta to nasza specjalność.

Poziom hałasu w samochodzie to jedna z najczęstszych przyczyn wymiany auta na nowe. Często też kupujemy nowy samochód i jesteśmy niezadowoleni bo auto jest za głośne. Hałas powoduje stres i zmęczenie, a kierowca i pasażerowie odczuwają jazdę jako mało komfortową. Na szczęście możemy to zmienić wygłuszając samochód.

Co daje wytłumienie samochodu? Wyciszenie auta to tani i skuteczny sposób na zmniejszenie poziomu hałasu w jego wnętrzu. Dzięki temu możesz cieszyć się większym komfortem jazdy, czy nawet cieszyć się dobrą jakością dźwięku car audio. Głośny samochód może powodować nerwowość, przewlekłe bóle głowy i uczucie zmęczenia. Tysiące ludzi nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, uważając, że na głośne auto nie ma innej metody niż jego wymiana. Warto też wspomnieć, że to właśnie większe wytłumienie dźwięków jest jednym z zasadniczych wyróżników samochodów klasy premium. Ten efekt możesz jednak osiągnąć bez wymiany samochodu na nowy.

Wszystkie dzięki możliwości wygłuszenia samochodu w naszym centrum tuningu w Zielonej Górze

Redukcja szumów i świstów

Wygłuszenie

Redukcja szumów i świstów dobiegających z zewnątrz sprawi, że poczujesz się w swoim aucie komfortowo, a wielogodzinne prowadzenie pojazdu nie będzie wprawiać Cię w poczucie zmęczenia, dzięki czemu Twoje podróże będą mogły się wydłużyć, pozostając bezpiecznymi dla Ciebie oraz pasażerów.

Odpowiednia akustyka to cecha samochodów premium, oznacza bowiem dbałość o najwyższy komfort jazdy i wysokiej jakości materiały. Warto także dodać, że decydując się na wygłuszanie aut w Zielonej Górze, dbasz także o swoje zdrowie - duża ilość hałasu generowanego przez niewyciszone podwozie działa przecież niekorzystnie na słuch.

Galeria wygłuszanie auta

Montaż mat wygłuszających i pianek wyciszających w Zielonej Górze

Masz dosyć hałasu w swoim aucie? Chcesz wygłuszyć rozpraszające szumy, świsty i świergoty? A może po prostu wreszcie chciałbyś posłuchać muzyki, którą puszczasz w swoim samochodzie? Korzystając z naszych usług wygłuszania aut w Zielonej Górze, możesz być pewien, że ta zmiana wniesie wiele korzyści do Twoich dotychczasowych podróży autem.

Do wyciszania używamy najwyższej jakości materiałów, w tym mat i pianek wygłuszających, które pozwolą cieszyć się w samochodzie błogą ciszą. Sprawdź ofertę!

W ramach naszej oferty zajmujemy się między innymi wygłuszaniem aut w Zielonej Górze. Wielu współczesnych producentów samochodów oszczędza na ich izolacji akustycznej, przez co bardzo często w aucie zaczyna nam doskwierać hałas.

Mowa tu nie tylko o szybkiej jeździe na autostradzie czy drodze ekspresowej - nawet wolniejsza może być uciążliwa, jeśli cały czas słyszymy świst silnika, opon, wiatru i zawieszenia. Co więcej - wcale nie trzeba mieć specjalnie wrażliwego słuchu. Właśnie dlatego wiele osób decyduje się na dodatkowe wygłuszanie auta - w Zielonej Górze oferujemy nasze usługi...

Montaż kolejnej warstwy materiału wyciszającego, czyli mat wygłuszających na poszczególnych elementach nadwozia, takich jak drzwi, podłoga, komora silnika, nadkola pojazdu, ściana grodziowa między silnikiem a wnętrzem czy bagażnik może znacząco podnieść komfort jazdy.

Ponadto wyciszenie auta poprawi jakość brzmienia car audio oraz radia, pozwoli pasażerom spokojnie wypoczywać w trakcie jazdy, a także wpłynie korzystnie na skupienie kierowcy, któremu nawet po dłuższej podróży nie będzie doskwierać zmęczenie, co przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa w samochodzie. Można dodać, że umiejętne wygłuszanie auta pozwala też na prowadzenie spokojnej konwersacji z pasażerami i ma pozytywny wpływ na samopoczucie podróżujących dzieci.