Renowacja i regeneracja skór w Zielonej Górze

Usuwanie pęknięć Usuwanie wytarć Estetyczny wygląd

Skóry w aucie kojarzą się z luksusem, wygodą oraz doskonałym wyglądem wnętrza. Stanowią o wiele bardziej spektakularne rozwiązanie niż tapicerka z materiału. Z tego względu właściciele, którzy inwestują w tę opcję, chcą, aby skóra jak najdłużej wyglądała świetnie. Choć stanowi ona jeden z najtrwalszych materiałów, po jakimś czasie również zaczyna się zużywać. Jeśli ktoś ma sporo pieniędzy, może zainwestować w nowe obicia. Natomiast gdy nie dysponuje odpowiednią ilością gotówki, doskonałym rozwiązaniem jest regeneracja skór. Zielona Góra stanowi miejsce, gdzie znajduje się nasz warsztat.

 Renowacja skór w Zielonej Górze polega na przywrócenie skórze jej naturalnego stanu. W przypadku, gdy tapicerka jest jedynie zabrudzona, poddaje się ją czyszczeniu środkami chemicznymi, które dobrze radzą sobie z usuwaniem zanieczyszczeń z porowatej struktury skóry. Nasi fachowcy radzą sobie również z takimi problemami, jak zmatowienie powierzchni czy przetarcia, które po dłuższym czasie mogą zamienić się w rozdarcia materiału. Na koniec zabezpieczamy skórę specjalnymi preparatami, aby jeszcze bardziej uodpornić ją na intensywną eksploatację. Dzięki temu zachowa swój świetny wygląd na dłużej.

OFERTA DOTYCZY KAŻDEGO PRZEDMIOTU W AUCIE, KTÓRE JEST POKRYTE SKÓRĄ, WINYLEM:
- Skórzane fotele samochodowe
- Kierownice
- Kombinezony motocyklowe
- Galanteria skórzana
Itd. Oferujemy profesjonalną usługę naprawy skór obić foteli samochodowych, oraz czyszczenia i konserwację.
Galeria renowacja skór
Dodatkowo:
- Zabezpieczanie tapicerki skórzanej powłoką poliuretanową ( efekt miękkiej skóry )
- Pranie tapicerki
- Przygotowywanie aut na sprzedaż.
- Detailing wnętrza

O renowacji skór - Zielona Góra :

Zniszczone fotele nie zawsze trzeba obijać na nowo, jest to bardzo kosztowne a stare obicie często można przywrócić do pierwotnego stanu.

Pęknięcia widoczne gołym okiem i rozdarcia w większości przypadków można usunąć i przywrócić dawny wygląd.

W związku z tym że każda skóra została fabrycznie poddana procesowi koloryzacji, można ten chemiczny proces odtworzyć nie tracąc na jakości skóry. Nowa powłoka jest tak samo trwała jak fabryczna. Nie zużywa się szybciej czy wolniej od takiej skóry, która została zafarbowana w fabryce.

Cena renowacji skór czy zmiany koloru, jest na ogół mniejsza bądź równa połowy ceny obicia nową skórą.

Czyszczenie skóry polega na otwarciu porów skóry i dogłębnym czyszczeniu chemicznym. Następnie poddaje się skórę procesowi zamykania porów i konserwacji olejkami które nadają sprężystości skórze, nie pozwalając na pękanie powłoki lakierniczej.

Transport kurierem kompletu foteli, przód oraz tył, to koszt na ogół nie większy jak 200zł ( wysłanie i odesłanie łącznie ). Zależy też od ciężaru samych foteli ponieważ niektóre limuzyny, są wyposażone w fotele dochodzące masą nawet do 50kg sztuka i więcej.

W aucie na nowo pojawia się zapach świeżej skóry! Jest to bardzo istotne, gdyż tapicerka nie powinna mieć innego zapachu, jak skóry.

Renowacja skór w Zielonej Górze

Usuwanie wytarć

Bardzo ważne jest dla Ciebie to, iż renowacja spowoduje całkowite usunięcie wytarć oraz różnorodnych uszkodzeń. Jeśli Ci na tym zależy, nie zwlekaj zbyt długo, tylko czym prędzej zdecyduj się na zainwestowanie w tego typu usługę. Podczas realizowania takiej czynności specjaliści zajmą się także wyrównaniem tapicerki samochodowej. Jest to szczególnie istotne, gdy są na niej widoczne poważne wgniecenia i zagniecenia skóry. Jednym z najważniejszych elementów, na którym skupiają się profesjonaliści, jest odtworzenie tzw. lica skóry. Jest to warstwa odpowiadająca za nadanie skórze właściwego koloru. Na szczęście nasi fachowcy dysponują wysokiej jakości akcesoriami, bogatą wiedzą i specjalistycznymi narzędziami. Tym samym renowacja przebiega bez większych zarzutów. Pigment jest dobierany pod kątem fabrycznego koloru skóry, więc w tym zakresie nie ma miejsca na jakiekolwiek pomyłki. Dzięki temu powierzchnia ma jednolitą barwę, a odnowione miejsca nie odznaczają się na tle całej tapicerki.

Troska o samochód na najwyższym z możliwych poziomów

Oferowana przez nas renowacja skór w Zielonej Górze to troska o własny samochód na najwyższym z możliwych poziomów, więc jeśli zauważysz, iż skóra nie wygląda już tak estetycznie, jak kiedyś, zdecyduj się na takie działania.

Zaufaj doświadczeniu specjalistów i powierz im takie obowiązki, a na pewno się nie zawiedziesz. Istnieje szansa zamówienia wykończenia w kolorze matowym.

Wszystko będzie zależne od konkretnych potrzeb kierowców, dlatego wypada to sobie bardzo dokładnie przeanalizować. Renowacja niesie za sobą wiele zalet, w tym:

• naprawę elementów wykonanych ze skóry syntetycznej i naturalnej,
• odzyskanie przez tapicerkę dawnego blasku i zwiększenie poziomu estetyki.

Nie ma się nad czym zastanawiać, tylko czym prędzej inwestować swoje oszczędności w profesjonalną renowację skór, a podróżowanie samochodem stanie się bardzo przyjemnym doświadczeniem. Po renowacji skóra jest w stanie odzyskać niemalże fabryczny wygląd.

Bardzo ważne jest dla Ciebie to, iż renowacja spowoduje całkowite usunięcie wytarć oraz różnorodnych uszkodzeń. Jeśli Ci na tym zależy, nie zwlekaj zbyt długo, tylko czym prędzej zdecyduj się na zainwestowanie w tego typu usługę. Podczas realizowania takiej czynności specjaliści zajmą się także wyrównaniem tapicerki samochodowej. Jest to szczególnie istotne, gdy są na niej widoczne poważne wgniecenia i zagniecenia skóry.

Jednym z najważniejszych elementów, na którym skupiają się profesjonaliści, jest odtworzenie tzw. lica skóry. Jest to warstwa odpowiadająca za nadanie skórze właściwego koloru. Na szczęście nasi fachowcy dysponują wysokiej jakości akcesoriami, bogatą wiedzą i specjalistycznymi narzędziami.

Tym samym renowacja przebiega bez większych zarzutów. Pigment jest dobierany pod kątem fabrycznego koloru skóry, więc w tym zakresie nie ma miejsca na jakiekolwiek pomyłki.

Pytania i odpowiedzi

1- Ile to wytrzyma? - Pracujemy na chemii która została zaakceptowana przez linie lotnicze jak np. Lot
Najstarsze nasze prace mają 5lat i ich wygląd nie wiele zmienił się do dzisiaj!
Gwarancja jest na 2 lata.

2 - Czy to brudzi? - Nie! Po nałożeniu każdego preparatu czekamy, aż nie wyschnie. Ponadto środki, których cząsteczki wnikają do wnętrza materiału, jak i pozostają na zewnątrz, dobrze trzymają się jego tapicerki. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wsiadając do auta, nie wybrudzisz niczego, co będzie miało kontakt z odnowioną skórą.Po nałożeniu każdego preparatu czekamy, aż nie wyschnie. Ponadto środki, których cząsteczki wnikają do wnętrza materiału, jak i pozostają na zewnątrz, dobrze trzymają się jego tapicerki. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wsiadając do auta, nie wybrudzisz niczego, co będzie miało kontakt z odnowioną skórą.

3 - Ile czasu trwa renowacja? - Całę wnętrze jesteśmy w stanie zrobić w 1 dzień

4 - Jak szybko można wsiadać i jechać? - Od razu. Fakt jest taki że farby końcową twardość chemiczną uzyskują po ok 7 dniach, natomiast twardość użytkowa do jazdy jest dostępna już po 1 godzinie.

5 - Dostępność kolorów: posiadamy dużą paletę kolorów na miejscu, jeżeli natomiast pojawi się sytuacja w której nie mamy go na stanie, wówczas dobieramy kolor laboratoryjnie.

6 - Dlaczego my? - Bo mamy 5 letnie doświadczenie i dostęp do środków których poziom satysfakcjonuje każdego klienta, jako jedna z niewielu firm w polsce robimy wielowarstwową pigmentację.

Masz pytania? Napisz!